Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Legnica

Kurs dla nowowstępujących ZO PZŁ Legnica 2022

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Okręgowy PZŁ w Legnicy informuje, iż zaplanował przeprowadzenie kursu dla kandydatów w celu uzyskania uprawnień podstawowych do wykonywania polowania.

1)        Szkolenia teoretyczne odbywać się będą w formie zajęć online za pośrednictwem platformy Microsoft Teams. Uczestnicy kursu każdorazowo przed zajęciami otrzymają za pośrednictwem poczty e-mail link do wykładów z poszczególnych zagadnień tematycznych.

2)      Zajęcia z kynologii odbędą się w formie terenowej – na terenie zagrody w Rakowie.

3)      Szkolenia praktyczne odbywać się będą na strzelnicy myśliwskiej w Dobrzejowie.

4)      Harmonogram szkolenia w załączeniu (załącznik 1).

5)     Egzaminy – terminy egzaminów z uwagi na ograniczenia związane z transmisją wirusa SARS-Cov-2 zostaną podane w terminie późniejszym. Do egzaminów zostaną dopuszczeni wyłącznie kandydaci, którzy ukończyli kurs organizowany przez ZO PZŁ oraz udokumentują zaliczenie stażu.

6)      Do szkolenia dla nowowstępujących mogą przystąpić kandydaci, którzy odbywają lub mają zaliczony staż w kole łowieckim lub Ośrodku Hodowli Zwierzyny.

Zgłoszenia na kurs odbywać się będą wyłącznie elektronicznie poprzez wypełnienie e-formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej ZO PZŁ w Legnicy, w załączeniu link:

Kurs dla nowowstępujących ZO PZŁ Legnica 2022

Szkolenie i egzamin są odpłatne – wysokość opłaty zależy od ilości uczestników i zostanie podana w trakcie szkolenia.

Materiały do pobrania:

Harmonogram Nowowstępujący 2022

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱