Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Hodowla

Trofea medalowe

L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Samborski Stanisław226,08Złoty04.02.1991WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
2Skoczylas Paweł222,21Złoty22.09.2015ProboszczówZłotoryja„Tumak” Złotoryja
3Kwiecień Marcin217,27Złoty22.09.2018BytkówLubin„Dzik” Lubin
4Brzechwa Przemysław211,37Złoty27.09.2017KotlaGłogów„Kszyk” Głogów
        
1Łakoma Ryszard209,03Srebrny26.08.2016MierzowiceLegnica„Rolnik” Wrocław
2Jakubczyk Mieczysław208,29Srebrny17.09.2008KożliceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
3Przybylski Andrzej207,72Srebrny10.09.2016ŻukówGłogów„Szarak” Grębocice
4Olichwer Robert207,38Srebrny15.09.2015KłębówLubin„Dzik” Wrocław
5Sierant Paweł206,58Srebrny22.09.2017ProboszczówZłotoryja„Tumak” Złotoryja
6Pankowski Bartłomiej205,62Srebrny02.10.2015WysokieLubin„Dzik” Wrocław
7Skoczylas Sebastian202,18Srebrny27.09.2017NaroczyceLubin„Ostoja” Wrocław
8Pietruszewski Ryszard201,96Srebrny28.07.2014SpalonaLegnica„Rolnik” Wrocław
9Hanus Hristophe201,35Srebrny17.09.2016KrzydłowiceLubin„Dzik” Lubin
10Olender Robert200,81Srebrny22.09.2014ProboszczówZłotoryja„Tumak” Złotoryja
11Przybylski Radosław200,26Srebrny25.01.2019BieńkówGłogów„Szarak” Grębocice
12Gert Andersson199,46Srebrny20.11.2015JastrzębnikZłotoryja„Tumak” Złotoryja
13Korzycki Ryszard198,11Srebrny16.09.2016ZaborówLegnica„Gwardia” Wrocław
14Tatys Mariusz196,76Srebrny09.09.2018LubinLubin„Bażant” Lubin
15Szukalski Wiktor196,70Srebrny1965 Chocianów 
16Kozubek Andrzej195,78Srebrny26.09.2013RzeczycaGłogów„Batalion” Leszno
17Szymański Bronisław195,51Srebrny26.11.2015SokolaJawor„Łoś” Jawor
18Łakoma Ryszard195,46Srebrny03.09.2018GorzelinLegnica„Górnik” Lubin
19Biernat Józef195,25Srebrny16.01.2004RogówLegnica„Lis” Prochowice
20Chmielewski Mirosław194,70Srebrny21.01.1999Szklary GórneLubin„Borsuk” Lubin
21Przysłupski Mirosław194,55Srebrny17.09.2017WysokaLubin„Dzik” Wrocław
22Przybylski Andrzej194,29Srebrny19.02.2018Duża WólkaGłogów„Szarak” Grębocice
23Kurowski Łukasz194,07Srebrny07.10.2015WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
24Kobyliński Jarosław194,03Srebrny03.11.2016KomornikiLubin„Bażant” Lubin
25Przybylski Bolesław193,89Srebrny14.09.2012ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
26Kołodziej Kazimierz193,82Srebrny16.02.2018ChocianowiecChocianów„Jeleń” Chocianów
27Śliwowski Ryszard192,98Srebrny09.12.1990TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
28Olichwer Robert192,38Srebrny15.09.2014KębłówLubin„Dzik” Wrocław
29Wołek Bogusław192,22Srebrny04.10.2017WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
30Kwiecień Marcin192,16Srebrny27.09.2017RudnaLubin„Dzik” Lubin
31Mokrzycki Józef191,77Srebrny26.02.2005RzeszówekJawor„Dzik” Jawor
32Grzych Bolesław191,00Srebrny30.10.1993ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
33Szukalski Wiktor190,80Srebrny1972 Chocianów 
34Moszumański Włodzimierz190,74Srebrny11.09.2012WielisławkaZłotoryja„Dzik” Jawor
35Kobes Andrzej190,22Srebrny1989WolbromekJawor„Łoś” Jawor
36Bryliński Ryszard190,15Srebrny18.10.1995KożliceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
37Mazurowski Kazimierz190,13Srebrny25.09.2017UstronieLubin„Górnik” Lubin
38Pawłowicz Witold190,07Srebrny20.10.2013RząśnikZłotoryja 
        
1Bordulak Krzysztof188,83Brązowy16.09.2016RzeczycaGłogów„Batalion” Leszno
2Wenert Borris188,70Brązowy08.10.2017DzikówGłogów„Jaźwiec” Radwanice
3Chmielowiec Andrzej 188,62Brązowy06.09.2010Nowa Wieś LubińskaChocianów„Jedność” Chocianów
4Chmielowiec Janusz188,59Brązowy16.08.2018GorzycaLegnica„Bażant” Lubin
5Olichwer Robert188,58Brązowy07.09.2016MiłogoszczLubin„Dzik” Wrocław
6Wojtaszuk Grzegorz188,44Brązowy17.10.1999ModłaChocianów„Ostoja” Chocianów
7Szudrowicz Eugeniusz188,37Brązowy22.09.1983BrunówChocianów„Bażant” Lubin
8Chmielewski Mirosław187,39Brązowy06.10.2017Szklary GórneLubin„Borsuk” Lubin
9Bycio Michał187,03Brązowy25.08.2016LubiechowaZłotoryja„Muflon” Jelenia Góra
10Przybylski Radosław186,05Brązowy25.08.2017BieńkówGłogów„Szarak” Grębocice
11Lityński Łukasz185,92Brązowy09.09.2018RząśnikZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
12Michalczyk Zbigniew185,70Brązowy05.11.2000PielgrzymkaZłotoryja„Tumak” Złotoryja
13Dzedzej Łukasz185,51Brązowy22.09.2018ParchówChocianów„Leśnik” Prochowice
14Bizukojć Marcin185,42Brązowy15.09.2012GłogówkoGłogów„Kszyk” Głogów
15Dragan Tomasz185,16Brązowy28.01.2019LasowiceLegnica„Jeleń” Legnica
16Kristensen Erik185,12Brązowy25.11.2018CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
17Kwiecień Józef185,03Brązowy05.10.2018MiłosnaLubin„Dzik” Lubin
18Piękoś Andrzej184,87Brązowy24.10.2017KulówGłogów„Kszyk” Głogów
19Baranowski Jacek184,85Brązowy24.09.2014SokołowiecZłotoryja„Tumak” Złotoryja
20K.Ł.”Sęp” Przemków184,75Brązowy19.11.2016OstaszówPrzemków„Sęp” Przemków
21Szymański Stanisław184,62Brązowy23.09.2014KwietnikiJawor„Łoś” Jawor
22Wołek Bolesław184,39Brązowy19.09.2009MlecznoLubin„Górnik” Lubin
23Malerowicz Zbigniew184,38Brązowy28.08.2016RzeszotaryLegnica„Dzik” Legnica
24Dobrzański Mirosław184,20Brązowy21.10.1994ParchówLubin„Jedność” Chocianów
25Andersson Andre184,12Brązowy17.11.2016JastrzębnikZłotoryja„Tumak” Złotoryja
26Przybylski Jacek184,12Brązowy09.02.2017PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
27Bryliński Ryszard183,85Brązowy28.10.1993KożliceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
28Dziwirek Marek183,78Brązowy08.09.2018KębłówLubin„Dzik” Wrocław
29Adamczyk Marek183,42Brązowy16.09.2018GłogówkoGłogów„Wilk” Głogów
30Gaj Joanna183,18Brązowy16.09.2018KapelaZłotoryja„Darz Bór” Jelenia Góra
31Pieruniów Adam182,86Brązowy07.10.2017WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
32Kutryn Mirosław182,49Brązowy03.02.2019RogówLegnica„Lis” Prochowice
33Kucab Grzegorz182,22Brązowy19.09.2008WolbromekJawor„Łoś” Jawor
34Mazur Jacek182,20Brązowy14.09.2015KawiceLegnica„Lis” Prochowice
35Fedorowicz Jacek182,15Brązowy30.01.2012CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
36Duć Michał182,11Brązowy13.09.2018WojcieszówJawor„Dzik” Jawor
37Klawiński Zbigniew182,03Brązowy06.09.2013RzeczycaGłogów„Batalion” Leszno
38Bizukojć Marcin182,01Brązowy07.09.2013KulówGłogów„Kszyk” Głogów
39Bjorn Johannsen181,77Brązowy21.11.2015StanisławówJawor„Jeleń” Złotoryja
40Szukalski Wiktor181,58Brązowy1966 Chocianów 
41Twardowski Wiesław181,52Brązowy30.10.2016TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
42Jakubowski Ireneusz181,07Brązowy21.09.2018SokołowiecZłotoryja„Tumak” Złotoryja
43Kołodziej Kazimierz180,57Brązowy28.10.2017SieroszowiceLubin„Jeleń” Chocianów
44ZO PZŁ Legnica180,31Brązowy1990   
45Kuczyński Hubert180,31Brązowy16.09.2018KrzepielówGłogów„Kszyk” Głogów
46Ziemian Jacek180,27Brązowy04.09.2018RząśnikZłotoryja„Muflon” Jelenia Góra
47Kwiecień Józef180,24Brązowy10.10.2016NiemstówLubin„Dzik” Lubin
48Olichwer Robert179,60Brązowy06.10.2018KębłówLubin„Dzik” Wrocław
49Moszumańska Halina179,51Brązowy04.10.2011RzeszówekZłotoryja„Dzik” Jawor
50Żołnowski Janusz179,51Brązowy13.01.2019GrochowiceGłogów„Kszyk” Głogów
51Piłat Marcin179,42Brązowy03.02.2015CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
52Kołodziej Kazimierz179,10Brązowy14.10.2017ChocianówChocianów„im. Lasów Polskich” Karpacz
53Szudrowicz Eugeniusz178,89Brązowy25.09.1985BrunówLubin„Bażant” Lubin
54Kos Władysław178,75Brązowy28.01.1993DąbrowaLubin„Bażant” Lubin
55Kopka Ryszard178,61Brązowy20.09.2013RudnaLubin„Dzik” Lubin
56Woźniak Waldemar178,30Brązowy KożliceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
57Hejmo Krzysztof178,30Brązowy10.09.2018RogówLegnica„Lis” Prochowice
58Żołnowski Mirosław178,22Brązowy24.02.2019Leśna DolinaGłogów„Kszyk” Głogów
59Gaweł Przemysław178,21Brązowy31.12.2015JurczyceZłotoryja„Dzik” Jawor
60Kulik Maciej177,73Brązowy23.09.2017BiegoszówZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
61Wzorek Jan177,39Brązowy15.09.2014SieroszowiceLubin„Knieja” Lubin
62Tatys Ryszard177,33Brązowy25.02.2006Tomaszów Bol.Bolesławiec„Miedziak” Legnica
63Smolarek Marian177,32Brązowy10.09.2005WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
64Szukalski Wiktor177,18Brązowy1970 Chocianów 
65Korzycki Ryszard177,04Brązowy26.09.2011WielowieśLegnica„Gwardia” Wrocław
66Sacewicz Andrzej176,81Brązowy04.10.2015GuziceLubin„Knieja” Lubin
67Mazur Jacek176,58Brązowy28.07.2013RogówLegnica„Lis” Prochowice
68Kemppi Jokko176,56Brązowy15.11.2015Nowy KościółZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
69Stankiewicz Bogdan176,40Brązowy02.10.2007OstaszówPrzemków„Sęp” Przemków
70Rojak Eugeniusz176,32Brązowy2002WolbromekJawor„Łoś” Jawor
71Michalczyk Zbigniew176,26Brązowy28.02.2014JerzmaniceZłotoryja„Tumak” Złotoryja
72Schmitz Tomas176,05Brązowy19.09.2016OstaszówPrzemków„Sęp” Przemków
73Twardowski Wiesław175,91Brązowy30.01.2016JurkówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
74Przybylski Bolesław175,77Brązowy23.09.2016ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
75Szukalski Wiktor175,76Brązowy1967 Chocianów 
76Kmita Stanisław175,60Brązowy15.08.2015StanisławówZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
77Madurski Michał175,40Brązowy14.11.2014PasternikJawor„Dzik” Jawor
78Kazimierowicz Waldemar175,39Brązowy23.09.2016RzeczycaGłogów„Batalion” Leszno
79Wasinkiewicz Ryszard175,18Brązowy24.10.2018KębłówLubin„Dzik” Wrocław
80Chmielowiec Andrzej 175,11Brązowy31.09.2001GórzycaLegnica„Bażant” Lubin
81Kurowski Łukasz175,06Brązowy30.09.2018JędrzychówLegnica„Bażant” Lubin
82Fopp Bronisław175,00Brązowy12.11.2016BukównoLubin„Borsuk” Lubin
83Bauer Wiesław174,93Brązowy24.09.2014MuchówJawor„Dzik” Jawor
84Kwiecień Marcin174,42Brązowy16.09.2018BytkówLubin„Dzik” Lubin
85Stec Adam173,84Brązowy09.11.2017KondratówZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
86Rudzki Andrzej173,81Brązowy28.08.2016BełczynaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
87Dubiński Dariusz173,70Brązowy11.11.1993Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
88Zgobik Bartosz173,44Brązowy09.12.2018KrzydłowiceLubin„Dzik” Lubin
89Pietruszewski Ryszard173,41Brązowy11.11.2012BuczynkaLegnica„Rolnik” Wrocław
90Chmielewski Mirosław173,35Brązowy13.09.2015BiedrzychówLubin„Borsuk” Lubin
91Benedyk Romuald173,07Brązowy19.11.2013KondratówZłotoryja„Dzik” Jawor
92Płomiński Jacek172,86Brązowy06.09.2018ZamieniceZłotoryja„Sokół” Chojnów
93Bycio Michał172,77Brązowy01.02.2016LubiechowaZłotoryja„Muflon” Jelenia Góra
94Twardowski Wiesław172,44Brązowy10.02.2017ZielonkiZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
95Kmita Stanisław172,10Brązowy05.11.2012LeszczynaZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
96Woźniak Waldemar171,92Brązowy KożliceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
97Fastowicz Michał171,54Brązowy08.11.2015WojcieszówZłotoryja„Dzik” Jawor
98Tannensen Reidar Ulf171,53Brązowy26.11.2014CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
99Wołek Bolesław171,30Brązowy05.09.2003WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
100Zatorski Henryk171,23Brązowy11.09.2016OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
101Brzechwa Marek171,01Brązowy07.09.2018Leśna DolinaGłogów„Kszyk” Głogów
102Galuk Ryszard170,71Brązowy23.12.2017ChocianowiecChocianów„Jeleń” Chocianów
103Rojak Eugeniusz170,70Brązowy02.02.2005WolbromekJawor„Łoś” Jawor
104Frąckowiak Adam170,63Brązowy20.09.2014DzikówGłogów„Jaźwiec” Radwanice
105Grzych Bolesław170,27Brązowy07.10.2014GolowiceGłogów„Szarak” Grębocice
106Karpiej Marian170,14Brązowy20.11.1982WolbromekJawor„Łoś” Jawor
107Leszczyński Jerzy172,12Brązowy06.01.2018NaroczyceLubin„Ostoja” Wrocław
108Poliwka Władysław170,07Brązowy24.08.2015CichobórzLegnica„Jeleń” Legnica
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Twardowski Wiesław182,20Złoty17.08.2011OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
2Kolenda Piotr174,6Złoty27.07.2013CzernikowiceLegnica„Sokół” Chojnów
3Sichelschmidt Ernst162,8Złoty20.05.1993MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
4Zapaśnik Robert161,5Złoty30.07.2013DamianówJawor„Jeleń” Jawor
5Opiela Roman159,7Złoty06.07.1990OlszanicaLegnica„Cyranka” Złotoryja
6Saja Jacek155,93Złoty22.07.2018OsetnicaZłotoryja„Dąbrowa” Legnica
7Tatys Mariusz155,53Złoty03.08.2018MiłkowiceLegnica„Miedziak” Legnica
8Petrus Czesław155,30Złoty12.09.1976Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
9Zarzeczny Mirosław154,4Złoty02.07.2008CzernikowiceZłotoryja„Sokół” Chojnów
10Gruszecki Karol154,25Złoty19.09.2017GołaczówZłotoryja„Sokół” Chojnów
11Michalczyk Zbigniew149,90Złoty14.08.2017JastrzębnikZłotoryja„Tumak” Jerzmanice Zdrój
12Malerowicz Zbigniew148,70Złoty20.08.2016JakuszówLegnica„Dzik” Legnica
13Rękoś Jan147,6Złoty04.08.2009OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
14Rousseau Patrick147,4Złoty23.07.2005SkórzynGłogów„Kszyk” Głogów
15Fręckowiak Paweł145,40Złoty19.05.2015RadwaniceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
16Taszakowski Eugeniusz145Złoty15.09.2009Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
17Bryłkowski Stanisław144,7Złoty21.06.2007OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
18Kozajda Henryk144,2Złoty1988OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
19Strynkowski Łukasz142,70Złoty14.08.2013Legnickie PoleLegnica„Cyranka” Legnica
20Kowalski Andrzej141,4Złoty27.06.2013PiotrówekZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
21Kucab Grzegorz140,42Złoty30.07.2018RoztokaJawor„Łoś” Jawor
22Schulze Wilfried140,30Złoty20.07.2004DobkówJawor„Dzik” Jawor
23Kręcichwost Edward139,7Złoty31.08.2015OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
24Ekstowicz Anatol139,4Złoty25.08.1975RzeczycaGłogów„Ostoja” Zielona Góra
25Przybylski Waldemar139,30Złoty15.08.2006PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
26Windysz Eugeniusz139,3Złoty25.07.2009OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
27Wojtanowski Witold139Złoty16.06.2004BorkówGłogów„Odra” Głogów
28Romaniak Stefan138,30Złoty07.08.2013PiotrówekLegnica„Dąbrowa” Legnica
29Karpina Bronisław136,9Złoty1982Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
30Tomaszewski Mirosław136,4Złoty13.08.2011Warta BolesławieckaBolesławiec„Miedziak” Legnica
31Olichwer Robert136,2Złoty01.06.2013MiłogoszczLubin„Dzik” Wrocław
32Targosiński Władysław136Złoty26.08.2005KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
33Przybylski Andrzej135,8Złoty11.05.1993PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
34Krutnik Dariusz134,95Złoty04.08.2016StrupiceLegnica„Miedziak” Legnica
35Miller Janusz134,65Złoty16.07.2017ZłotnikiLegnica„Słonka” Legnica
36Karpina Bronisław134,6Złoty20.05.1991Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
37Frąckowiak Adam134,47Złoty09.07.2016KłobuczynGłogów„Jaźwiec” Radwanice
38Targosiński Władysław134,40Złoty13.08.2008BukwicaGłogów„Cyranka” Złotoryja
39Piwowarczyk Andrzej134,20Złoty27.07.2016.JaśkowiceLegnica„Jeleń” Legnica
40Opiela Roman133,35Złoty16.06.2017StudnicaLegnica„Diana” Niedźwiedzice
41Paleń Ryszard133,23Złoty25.08.2015LeszkowiceGłogów„Szarak” Grębocice
42Zielonka Kazimierz133,2Złoty30.09.2010RadwaniceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
43Tatys Mariusz132,6Złoty03.09.2009StudnicaLegnica„Miedziak” Legnica
44Lizak Mirosław132,25Złoty19.06.2016WojciechówLegnica„Sokół” Chojnów
45Telka Marian132,07Złoty21.07.2016GranowiceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
46Kłak Mieczysław132Złoty20.09.2004SichówJawor„Jeleń” Złotoryja
47Miller Janusz131,30Złoty28.09.2004SzymkowoLegnica„Słonka” Legnica
48Kołodziej Kazimierz130,65Złoty11.07.2016SieraszowiceChocianów„Jeleń” Chocianów
49Lipa Radosław130,6Złoty14.08.2009NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
50Matyniak Ryszard130,6Złoty04.09.2011WarmątowiceLegnica„Słonka” Legnica
51Przybylski Henryk130,22Złoty15.07.2018SzymocinGłogów„Szarak” Grębocice
52Chołoniewski Leopold130,20Złoty20.05.1993Zimna WodaLegnicaNadleśnictwo Legnica
53Sonntag Martin130,1Złoty02.08.2014WysokaPrzemków„Darz Bór” Przemków
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Piwowarczyk Andrzej129,20Srebrny03.08.2018KuniceLegnica„Batalion” Legnica
2Przybylski Radosław129Srebrny13.08.2009ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
3Opiela Roman128,9Srebrny26.07.2008StudnicaLegnica„Diana” Niedźwiedzice
4Malerowicz Zbigniew128,50Srebrny19.09.2015PątnówekLegnica„Dzik” Legnica
5Pisarski Tadeusz128,50Srebrny29.09.2006CzapleZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
6Targosiński Władysław 128,10Srebrny05.07.2013NielubiaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
7Galuk Ryszard128,00Srebrny27.06.2016ŁagoszówLubin„Jeleń” Chocianów
8Grzych Bolesław127,8Srebrny31.07.1994PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
9Miller Jacek127,82Srebrny01.09.2017ZagrodnoZłotoryja„Słonka” Legnica
10Bobela Damian127,73Srebrny08.08.2015CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
11Targosiński Władysław127,60Srebrny01.08.2010KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
12Fastowicz Tadeusz127,4Srebrny10.06.2008BolkówJawor„Łoś” Jawor
13Szumiński Czzesław127,25Srebrny11.08.2018WojszynGłogów„Odra” Głogów
14Zatorski Henryk127,23Srebrny20.07.2018OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
15Andrzejak Stanisław127,2Srebrny11.06.1986Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
16Targosiński Władysław126,90Srebrny04.08.2017SłocinaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
17Patrzek Leonard126,6Srebrny19.05.1992BieniowiceLegnica„Batalion” Legnica
18Kjell Ove Antonsen126,10Srebrny04.08.2016RetkówGłogów„Batalion” Leszno
19Kruszakin Ryszard126,00Srebrny17.08.1992GromadkaChocianów„Jeleń” Chocianów
20Harasym Andrzej125,6Srebrny17.09.2013TymowaLubin„Czajka” Wrocław
21Przysłupski Mirosław125,42Srebrny12.08.2016NieszczyceLubin„Dzik” Wrocław
22Cierliński Henryk125,3Srebrny15.07.1979RoztokaJawor„Łoś” Jawor
23Kłak Jakub125Srebrny20.08.2014PrusiceZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
24Skrzypczak Jacek124,4Srebrny21.09.1990RadwaniceLubin„Jeleń” Chocianów
25Frenking Heinz124,3Srebrny24.08.2006PogwizdówJawor„Łoś” Jawor
26Duszyński Jerzy124,2Srebrny1995RynarciceLubin„Borsuk” Lubin
27Żyłka Kamil124,02Srebrny06.08.2017UniejowiceZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
28Bryliński Ryszard123,9Srebrny29.09.2009WojszynGłogów„Odra” Głogów
29Bukowski Ryszard123,90Srebrny07.08.2016GrodziecZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
30Taszakowski Eugeniusz123,83Srebrny11.07.2019Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
31Kłak Mieczysław123,82Srebrny09.08.2017RokietnicaZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
32Grygorcewicz Bogusław123,45Srebrny27.07.2018TyniecLegnica„Dąbrowa” Legnica
33Baran Remigiusz123,20Srebrny07.09.2018ZamieniceZłotoryja„Sokół” Chojnów
34Łuczak Zenon123,07Srebrny30.06.2017NaroczyceLubin„Ostoja” Wrocław
35Przybylski Radosław123Srebrny10.09.2003PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
36Bobela Damian122,92Srebrny08.082015CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
37Taszakowski Eugeniusz122,9Srebrny27.08.1995GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
38Taszakowski Eugeniusz122,6Srebrny27.08.2006Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
39Kwiecień Józef122,55Srebrny03.06.2018NiemstówLubin„Dzik” Lubin
40Grzych Bolesław122,4Srebrny21.07.2009ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
41Wołek Marcin122,2Srebrny27.07.2009SkładowiceLubin„Górnik” Lubin
42Piech Andrzej121,92Srebrny27.06.2017Wądroże WielkieLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
43Paleń Ryszard121,92Srebrny20.08.2017LeszkowiceGłogów„Szarak” Grębocice
44Łużny Jan121,9Srebrny17.08.1992RadwaniceGłogów „Jaźwiec” Radwanice
45Romaniak Stefan121,85Srebrny24.07.2016GrzybianyLegnica„Dąbrowa” Legnica
46Luszniewski Tomasz121,80Srebrny04.08.2016BrochocinLegnica„Miedziak” Legnica
47Munzger Karol121,8Srebrny02.09.1996ProboszczówZłotoryja„Tumak” Jerzmanice Zdrój
48Kolenda Piotr121,7Srebrny12.09.2014BiałaZłotoryja„Sokół” Chojnów
49Przybylski Bolesław121,5Srebrny28.09.1992LeszkowiceGłogów„Szarak” Grębocice
50Karpiej Janusz121,30Srebrny28.07.2002CelówJawor„Łoś” Jawor
51Windysz Eugeniusz121,25Srebrny25.07.2016OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
52Bazak Stanisław121,1Srebrny14.08.2012BiałaZłotoryja„Sokół” Chojnów
53Cierlik Stanisław121,00Srebrny22.07.2006ZaborówLubin„Gwardia” Wrocław
54Kondraciuk Piotr120,9Srebrny30.07.2011Brzeg GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
55Peregrym Marek120,67Srebrny02.09.2018SnowidzaJawor„Bażant” Legnica
56Zapaśnik Ryszard120,5Srebrny25.07.2013PiotrowiceJawor„Jeleń” Jawor
57Popławski Józef120,5Srebrny05.08.1996MierczyceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
58Żyłka Andrzej120,45Srebrny10.08.2018OlszanicaZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
59Mykitiuk Mieczysław120,3Srebrny16.08.2012OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
60Siuda Andrzej120,30Srebrny02.06.2002GodziszowaJawor„Bażant” Legnica
61Kucab Grzegorz120,2Srebrny04.08.2012RoztokaJawor„Łoś” Jawor
62Malerowicz Zbigniew120,1Srebrny07.07.1991MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
63K.Ł. „Dąbrowa” Legnica120Srebrny16.09.2009KrzywaZłotoryja„Dąbrowa” Legnica
64Jakubczyk Mieczysław120Srebrny10.08.2008OlszeGłogów„Jaźwiec” Radwanice
65Michalczyk Tadeusz119,90Srebrny23.06.1985JerzmanowaGłogów„Hutnik” Głogów
66Zarzeczny Mirosław119,6Srebrny11.08.2010BiałaLegnica„Sokół” Chojnów
67Fastowicz Michał119,5Srebrny02.08.2008BolkówJawor„Łoś” Jawor
68Kadecki Antoni119,40Srebrny20.08.2005Legnickie PoleLegnica„Cyranka” Legnica
69Kłak Mieczysław119,30Srebrny13.09.2006Nowa Wieś GrodziskaZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
70Przybylski Jacek119,30Srebrny21.08.2003PęcławGłogów„Szarak” Grębocice
71Łucki Edward119,30Srebrny10.08.2013GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
72Bartoszewicz Krzysztof119,20Srebrny09.08.2010WojciechówLegnica„Sokół” Chojnów
73Wojtaszuk Stanisław119,1Srebrny27.07.1992GromadkaChocianów„Jeleń” Chocianów
74Kręcichwost Edward119,1Srebrny08.09.2000OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
75Chmielowiec Janusz119,1Srebrny07.06.2006BrunówLubin„Bażant” Lubin
76Bryliński Ryszard119Srebrny06.06.1998BuczynaGłogów„Jaźwiec” Radwanice
77Kramarz Jacek118,95Srebrny19.07.2016WilkówZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
78Kucab Grzegorz118,88Srebrny23.07.2016PaszowiceJawor„Łoś” Jawor
79Przybylski Bolesław118,9Srebrny15.08.2004WierzchowiceGłogów„Szarak” Grębocice
80Mosiewicz Marian118,80Srebrny22.07.2014ŁukaszówZłotoryja„Sokół” Chojnów
81Kołodziej Kazimierz118,70Srebrny23.05.2014SieraszowiceLubin„Jeleń” Chocianów
82Przybylski Andrzej118,60Srebrny15.07.2000TurówGłogów„Szarak” Grębocice
83Przybylski Radosław118,4Srebrny11.08.2006PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
84Skrzypczak Marian118,40Srebrny20.07.1991KłębanowiceGłogów„Jeleń” Chocianów
85Tatys Mariusz118,2Srebrny30.09.2011MiłkowiceLegnica„Miedziak” Legnica
86Gabryszak Tadeusz118,1Srebrny07.06.1992KotlaGłogów„Kszyk” Głogów
87Cybulski Piotr118,1Srebrny1988RynarciceLubin„Borsuk” Lubin
88Sokalski Jan118Srebrny14.08.2013OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
89Przybylski Waldemar117,9Srebrny20.06.2009ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
90Romaniak Stefan117,9Srebrny14.08.2013PiotrówekLegnica„Dąbrowa” Legnica
91Przybylski Andrzej117,9Srebrny18.09.1996PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
92Hald Arne117,8Srebrny31.07.2006BielowiceLegnica„Słonka” Legnica
93Przybylski Radosław117,70Srebrny19.08.2007GrębociceGłogów„Szarak” Grębocice
94Piela Jan117,70Srebrny10.09.2003KotowiceGłogów„Szarak” Grębocice
95Zielonka Kazimierz117,7Srebrny26.08.2005KłobuczynGłogów„Jaźwiec” Radwanice
96Targosiński Władysław117,7Srebrny31.07.2004Wróblin GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
97Twardowski Wiesław117,6Srebrny25.08.2008CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
98Makowski Jan117,60Srebrny25.06.1983MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
99Przybylski Andrzej117,60Srebrny10.09.2001ŻabiceGłogów„Szarak” Grębocice
100Michno Adam117,5Srebrny08.06.1991ZagrodnoZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
101Piwowarczyk Andrzej117,21Srebrny15.09.2011GniewomierowiceLegnica„Miedziak” Legnica
102Dauck Heinz Josef117,13Srebrny15.08.2015ErnestynówLegnica„Miedziak” Legnica
103Garus Zenon117,12Srebrny12.08.2016StrupiceLegnica„Miedziak” Legnica
104Targosiński Władysław117,00Srebrny31.07.2004Wróblin GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
105Paleń Stanisław117Srebrny04.08.2011PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
106Targosiński Władysław116,82Srebrny14.09.2018CzernaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
107Kucab Grzegorz116,80Srebrny02.08.2008GorzanowiceJawor„Łoś” Jawor
108Bryliński Ryszard116,8Srebrny25.08.1998BuczynaGłogów„Jaźwiec” Radwanice
109Swendrowski Krzysztof116,73Srebrny28.09.2017MściwojówJawor„Jeleń” Jawor
110Chmielowiec Janusz116,68Srebrny20.09.2009BrunówLegnica„Bażant” Lubin
111Taszakowski Eugeniusz116,65Srebrny26.09.2018Czerwony KościółLegnica„Miedziak” Legnica
112Skoczylas Małgorzata116,63Srebrny17.08.2016BuszkowiceLubin„Ostoja” Wrocław
113Marciniak Janusz116,60Srebrny08.08.2003GodziszowaJawor„Bażant” Legnica
114Tatys Mariusz116,60Srebrny12.06.2008GniewomierowiceLegnica„Miedziak” Legnica
115Twardowski Wiesław116,6Srebrny03.08.2008ProboszczówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
116Harasym Andrzej116,50Srebrny12.08.2007TymowaLubin„Czajka” Wrocław
117Windysz Eugeniusz116,1Srebrny10.06.2009OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
118Flejszer Augustyn115,90Srebrny30.09.1992StrzałkowiceLegnica„Jeleń” Legnica
119Twardowski Wiesław115,80Srebrny01.09.2013TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
120Nadolny Edmund115,8Srebrny14.08.2012WarmątowiceLegnica„Słonka” Legnica
121Targosiński Władysław115,70Srebrny27.09.2005KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
122Kapelski Marek115,62Srebrny05.08.2018MikołajowiceLegnica„Cyranka” Złotoryja
123Bryliński Ryszard115,6Srebrny30.05.1994BuczynaGłogów„Jaźwiec” Radwanice
124Targosiński Władysław115,6Srebrny28.08.2013KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
125Twardowski Wiesław115,6Srebrny03.08.2008ProboszczówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
126Bacia Jan115,53Srebrny25.09.2017DobroszówLegnica„Diana” Niedźwiedzice
127Przybylski Bolesław115,5Srebrny18.07.2009PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
128Vwysteker Jean Paul115,40Srebrny02.09.2008MoszowiceGłogów„Kszyk” Głogów
129Ilnicki Jan115,40Srebrny15.07.2003KrzydłowiceLubin„Bażant” Lubin
130Tatys Mariusz115,38Srebrny31.08.2017GniewomierowiceLegnica„Sokół” Chojnów
131Sławiński Paweł115,37Srebrny10.08.2018Jerzmanice ZdrójZłotoryja„Tumak” Jerzmanice Zdrój
132Telka Jan115,4Srebrny27.09.2007Wądroże WielkieJawor„Jedność” Wądroże Wielkie
133Bryliński Ryszard115,30Srebrny13.08.2013JaroszówkaLegnica„Diana” Niedźwiedzice
134Przybylski Waldemar115,25Srebrny19.08.2015WietszyceGłogów„Szarak” Grębocice
135Smolarek Marian115,20Srebrny11.07.2005LubinLubin„Górnik” Lubin
136Łucki Edward115,20Srebrny19.07.2018PodolanyLegnica„Miedziak” Legnica
137Mykitiuk Mieczysław115,18Srebrny23.07.2015OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
138Rękoś Jan115,10Srebrny14.05.2018OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
139Bukowski Ryszard115Srebrny13.07.2013CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Nadolny Grzegorz114,75Brązowy02.08.2016KrajewoLegnica„Słonka” Legnica
2Cierlik Stanisław114,7Brązowy26.08.2013WielowieśLegnica„Gwardia” Wrocław
3Miller Jacek114,6Brązowy04.07.2011KrotoszyceLegnica„Słonka” Legnica
4Zapaśnik Robert114,52Brązowy25.08.2018TargoszynJawor„Jeleń” Jawor
5Skrzypczak Marian114,4Brązowy24.09.1990RadwaniceLubin„Jeleń” Chocianów
6Lipa Aleksander114,4Brązowy20.09.2000BiałaZłotoryja„Sokół” Chojnów
7Taszakowski Eugeniusz114,18Brązowy15.06.2015PawlikowiceLegnica„Miedziak” Legnica
8Kolenda Piotr114,1Brązowy17.09.1996BiałaZłotoryja„Sokół” Chojnów
9Wojciechowski Edward114,1Brązowy17.07.1993RogówLegnica„Lis” Prochowice
10Lipa Radosław113,9Brązowy15.09.2011NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
11Pasternak Krzysztof113,8Brązowy08.07.2013KłębanowiceChocianów„Jeleń” Chocianów
12Tatys Józef113,70Brązowy28.09.2004Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
13Zatorski Henryk113,65Brązowy01.08.2018CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
14Targosiński Władysław113,60Brązowy04.08.2001MieszkówGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
15Breś Grzegorz113,6Brązowy12.08.2013GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
16Rękoś Jan113,55Brązowy28.07.2016JurkówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
17Targosiński Piotr113,20Brązowy15.08.2012KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
18Steinar Hynne113,15Brązowy05.08.2016ProszyceGłogów„Batalion” Leszno
19Chimerek Tomasz113,08Brązowy18.05.2016NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
20Piech Andrzej113,05Brązowy29.06.2015RąbieniceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
21Taszakowski Eugeniusz113,1Brązowy15.09.1999PodolanyLegnica„Miedziak” Legnica
22Zapaśnik Robert112,95Brązowy16.07.2017SłupJawor„Jeleń” Jawor
23Jakubczyk Mieczysław112,85Brązowy21.07.2018RadwaniceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
24Kolenda Piotr112,8Brązowy11.08.2013CzernikowiceLegnica„Sokół” Chojnów
25Zapaśnik Ryszard112,73Brązowy02.06.2015TargoszynJawor„Jeleń” Jawor
26Kowalski Edward 112,7Brązowy01.06.2014ZamieniceLegnica„Sokół” Chojnów
27Windysz Eugeniusz112,6Brązowy19.09.2000CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
28Krutnik Dariusz112,58Brązowy07.08.2016Czerwony KościółLegnica„Miedziak” Legnica
29Dziaduch Zygmunt112,6Brązowy08.08.1999SzybaSzprotawa„Darz Bór” Przemków
30Warzywoda Edmund112,48Brązowy11.09.2015TymowaLubin„Czajka” Wrocław
31Kadecki Antoni112,4Brązowy18.07.2006LubieńLegnica„Cyranka” Legnica
32Garus Zenon112,4Brązowy17.09.2009GoślinaLegnica„Miedziak” Legnica
33Kowalski Andrzej112,25Brązowy30.09.2016SędzimirówZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
34Cyran Leszek112,20Brązowy08.09.2001GrodowiecLubin„Bażant” Lubin
35Kadecki Antoni112,10Brązowy12,07.1999KoskowiceLegnica„Cyranka” Złotoryja
36Gendera Adam112,08Brązowy09.08.2015AnnabrzegGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
37Rogólski Paweł112Brązowy09.08.2013BolkówJawor„Gwizd” Leśna
38Malerowicz Zbigniew112,03Brązowy30.09.2016MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
39Kadecki Antoni111,80Brązowy21.09.2005KoskowiceLegnica„Cyranka” Legnica
40Targosiński Władysław111,80Brązowy09.08.2014WilczyceGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
41Twardowski Marcin111,75Brązowy17.06.2018ProboszczówLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
42Śliwowski Norbert111,70Brązowy13.06.2018PieszkówLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
43Bryliński Ryszard111,7Brązowy10.06.2000BuczynaGłogów„Jaźwiec” Radwanice
44Targosiński Władysław111,7Brązowy26.07.2014ŻukowiceGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
45Śliwowski Ryszard111,55Brązowy10.06.2016ZagrodnoZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
46Nadolny Edmund111,5Brązowy28.09.2004SzymkowoLegnica„Słonka” Legnica
47Pawełek Tadeusz111,47Brązowy26.08.2018GrzybianyLegnica„Batalion” Legnica
48Jamik Rudolf111,5Brązowy30.08.1995KonaryJawor„Koziołek” Konary
49Piwowarczyk Andrzej111,42Brązowy27.07.2016MotyczynLegnica„Batalion” Legnica
50Petrus Czesław111,40Brązowy12.05.2012Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
51Kłak Mieczysław111,4Brązowy23.08.2013KrajówZłotoryja„Słonka” Legnica
52Twardowski Wiesław111,3Brązowy26.07.2009JurkówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
53Kapelski Marek111,3Brązowy21.08.1999StudziankaPrzemków„Cyranka” Legnica
54Tomaszewski Mirosław111,20Brązowy07.08.2005Warta BolesławieckaBolesławiec„Orzeł” Legnica
55Harasym Andrzej111,10Brązowy02.08.2008DąbrowaLubin„Czajka” Wrocław
56Przybylski Waldemar111Brązowy04.08.2009ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
57Kardaś Leon111Brązowy02.08.1991RadwaniceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
58Śliwowski Ryszard110,9Brązowy03.08.2007OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
59Szurek Adam110,90Brązowy01.06.2012MściwojówJawor„Jeleń” Jawor
60Targosiński Władysław110,80Brązowy30.08.2012CzernaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
61Zapaśnik Ryszard110,80Brązowy19.07.2016PaszowiceJawor„Jeleń” Jawor
62Grygorcewicz Bogusław110,70Brązowy31.08.2018TyniecLegnica„Dąbrowa” Legnica
63Śliwowski Norbert110,7Brązowy10.09.2013ProboszczówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
64Targosiński Władysław110,60Brązowy04.08.2001MieszkówGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
65Wójcicki Michał110,5Brązowy20.05.2013OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
66Taszakowski Eugeniusz110,5Brązowy07.07.2013LipceLegnica„Miedziak” Legnica
67Kłak Mieczysław110,50Brązowy25.08.2000WarmątowiceLegnica„Słonka” Legnica
68Nadolny Edmund110,43Brązowy04.08.2016Nowa Wieś ZłotoryjskaLegnica„Słonka” Legnica
69Twardowski Marcin110,37Brązowy12.06.2016TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
70Petrus Czesław110,4Brązowy1980Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
71Herman Jan110,30Brązowy30.08.1991CzapleZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
72Przybylski Andrzej110,30Brązowy20.07.2009PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
73Kadecki Antoni110,30Brązowy20.09.2005KoskowiceLegnica„Cyranka” Legnica
74Przybylski Andrzej110,30Brązowy13.08.2002TrzęsówGłogów„Szarak” Grębocice
75Targosiński Władysław110,2Brązowy05.08.2007KłodaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
76Kucab Grzegorz110,2Brązowy26.08.2010WolbromekJawor„Łoś” Jawor
77Pawlak Marcin110,12Brązowy11.08.2016SokołowiecZłotoryja„Tumak” Jerzmanice Zdrój
78Platen Heinrich110,1Brązowy15.05.2006GrzymalinLegnica„Dzik” Legnica
79Taszakowski Eugeniusz109,90Brązowy23.08.2012UlesieLegnica„Miedziak” Legnica
80Targosiński Władysław109,9Brązowy27.09.1998Brzeg GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
81Płomiński Jacek109,85Brązowy03.07.2018OsetnicaZłotoryja„Sokół” Chojnów
82Śliwowski Norbert109,83Brązowy25.07.2015OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
83Bryłkowski Stanisław109,8Brązowy14.08.2010OlszanicaLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
84Janczewski Józef109,8Brązowy20.08.2004SokolaJawor„Łoś” Jawor
85Malerowicz Zbigniew109,8Brązowy10.08.2009GrzymalinLegnica„Dzik” Legnica
86Kucab Zbigniew109,70Brązowy29.07.2016SadyJawor„Łoś” Jawor
87Miller Janusz109,7Brązowy25.09.2013WarmątowiceLegnica„Słonka” Legnica
88Yves Forestier109,62Brązowy12.05.2016NaroczyceLubin„Ostoja” Wrocław
89Popławski Józef109,60Brązowy30.09.2009MierczyceJawor„Jedność” Wądroże Wielkie
90Twardowski Marcin109,52Brązowy14.05.2016TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
91Bazak Stanisław109,48Brązowy05.08.2016JerzmanowiceZłotoryja„Sokół” Chojnów
92Mularczyk Piotr109,40Brązowy18.05.2007BrodówLubin„Dzik” Lubin
93Wzorek Jan109,40Brązowy07.08.2017Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
94Luszniewski Tomasz109,3Brązowy22.09.2011GniewomierowiceLegnica„Miedziak” Legnica
95Twardowski Wiesław109,25Brązowy06.08.2016RadziechówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
96Śliwowski Norbert109,23Brązowy12.06.2017CzapleLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
97Przybylski Jacek109Brązowy18.08.2005PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
98Gaweł Przemysław109,02Brązowy28.09.2018WierchosławiceJawor„Dzik” Jawor
99Wołek Bogusław109,00Brązowy24.05.2015OsiekLegnica„Górnik” Lubin
100Romaniak Dariusz109,00Brązowy18.07.2014GłębanowiceZłotoryja„Dąbrowa” Legnica
101Taszakowski Eugeniusz108,98Brązowy24.07.2018Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
102Lipa Aleksander109Brązowy23.07.2008NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
103Przybylski Henryk108,92Brązowy26.08.2017ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
104Arne Jan Midgaard108,90Brązowy05.08.2016ProszówekGłogów„Cyranka” Złotoryja
105Przybylski Andrzej108,9Brązowy20.05.2010Duża WólkaGłogów„Szarak” Grębocice
106Dębski Jacek108,83Brązowy05.08.2016RokietnicaZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
107Dziurawiec Andrzej108,60Brązowy05.08.2016DalkówGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
108Trzeciak Ryszard108,6Brązowy21.08.1955KłębanowiceGłogów„Jeleń” Chocianów
109Bryliński Ryszard108,50Brązowy02.08.2008KozówZłotoryjaOHZ Złotoryja
110Kadecki Antoni108,40Brązowy15.08.2005KoskowiceLegnica„Cyranka” Legnica
111Romaniak Dariusz108,4Brązowy30.09.2014KrzywaZłotoryja„Dąbrowa” Legnica
112Kadecki Antoni108,30Brązowy26.06.2012GniewomierzLegnica„Cyranka” Legnica
113Dubiński Dariusz108,3Brązowy21.07.2001Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
114Smolarek Marian108,3Brązowy25.05.2005KsięgieniceLubin„Górnik” Lubin
115Kapyszewski Franciszek108,2Brązowy23.07.1993DalkówGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
116Kondraciuk Ryszard108,2Brązowy27.09.2011KromolinGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
117Mikitiuk Mieczysław108,2Brązowy02.09.2014CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
118Cierlik Stanisław108,10Brązowy07.08.2005RęszówLegnica„Gwardia” Wrocław
119Luszniewski Walenty108,07Brązowy21.07.2018BrochocinLegnica„Miedziak” Legnica
120Nadolny Edmund108,05Brązowy05.08.2015KrajewoLegnica„Słonka” Legnica
121Paleń Ryszard108,00Brązowy13.09.2006PęcławGłogów„Szarak” Grębocice
122Dobrosik Ryszard108Brązowy25.07.2013BolkówJawor„Gwizd” Leśna
123Przybylski Radosław108Brązowy09.08.2008ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
124Bryliński Ryszard108Brązowy20.06.1993RadwaniceGłogów„Jaźwiec” Radwanice
125Derkacz Andrzej107,9Brązowy04.08.2014WysokaPrzemków„Darz Bór” Przemków
126Nadolny Grzegorz107,9Brązowy27.09.2014KrajewoLegnica„Słonka” Legnica
127Sawicki Mariusz107,70Brązowy14.06.2012WolbromekJawor„Łoś” Jawor
128Tatys Mariusz107,67Brązowy14.08.2017MiłkowiceLegnica„Miedziak” Legnica
129Szudrowicz Eugeniusz107,7Brązowy20.08.2005BrunówLegnica„Bażant” Lubin
130Skov Gordon107,58Brązowy04.08.2018LubiechowaZłotoryja„Muflon” Jelenia Góra
131Śliwowski Ryszard107,5Brązowy26.08.1991ZagrodnoZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
132Nadolny Edmund107,5Brązowy10.08.2014KrajewoLegnica„Słonka” Legnica
133Twardowski Wiesław107,40Brązowy29.06.2018TwardociceLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
134Przybylski Andrzej107,4Brązowy04.08.2009ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
135Kłak Krzysztof107,35Brązowy10.08.2017UniejowiceZłotoryja„Słonka” Legnica
136Luszniewski Walenty107,3Brązowy27.09.2009GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
137Jakubczyk Mieczysław107,15Brązowy18.07.2015BuczynaGłogów„Jaźwiec” Radwanice
138Cierlik Stanisław107,2Brązowy28.05.2007ZaborówLubin„Gwardia” Wrocław
139Michalski Ryszard107,2Brązowy24.09.2007GolaLubin„Borsuk” Lubin
140Kucab Grzegorz107,1Brązowy31.05.2007WolbromekJawor„Łoś” Jawor
141Malerowicz Zbigniew107,05Brązowy22.07.2016GrzymalinLegnica„Dzik” Legnica
142Saja Jacek107,00Brązowy03.09.2017Wądroże Złotoryja„Dąbrowa” Legnica
143Przybylski Radosław107Brązowy31.07.2014BieńkówGłogów„Szarak” Grębocice
144Herman Jan107Brązowy28.09.1980CzapleZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
145Bazak Stanisław106,9Brązowy12.08.2009ChojnówZłotoryja„Sokół” Chojnów
146Nazar Józef106,9Brązowy09.09.1987BolkówJawor„Łoś” Jawor
147Bryliński Ryszard106,8Brązowy30.08.1988WierzchowiceGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
148Bukowski Ryszard106,80Brązowy03.07.2014GrodziecZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
149Bryłkowski Stanisław106,8Brązowy01.08.2014OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
150Nadolny Edmund106,75Brązowy05.08.2017BielowiceLegnica„Słonka” Legnica
151Maciejewski Wojciech106,72Brązowy11.08.2017JaśkowiceLegnica„Batalion” Legnica
152Kadecki Antoni106,6Brązowy24.09.2004KsięgieniceLegnica„Cyranka” Legnica
153Bagrowski Bernard106,60Brązowy16.08.2016BieńkówGłogów„Szarak” Grębocice
154Śliwowski Norbert106,60Brązowy25.05.2016ModlikowiceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
155Kapelski Marek106,6Brązowy30.08.2005Legnickie PoleLegnica„Cyranka” Legnica
156Garus Zenon106,52Brązowy11.06.2017TwardociceLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
157Tatys Mariusz106,48Brązowy13.08.2017MiłkowiceLegnica„Miedziak” Legnica
158Kowalski Edward106,5Brązowy01.06.2009ChojnówZłotoryja„Sokół” Chojnów
159Kapelski Marek106,45Brązowy06.08.2018MikołajowiceLegnica„Cyranka” Legnica
160Porucznik Michał106,4Brązowy01.08.2002JędrzychowiceChocianów„Leśnik” Chocianów
161Targosiński Władysław106,4Brązowy09.08.2011Brzeg GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
162Targosiński Władysław106,4Brązowy15.09.2003WilczyceGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
163Przybylski Jacek106,28Brązowy31.07.2016SzymocinGłogów„Szarak” Grębocice
164Przybylski Waldemar106,3Brązowy12.09.2003TurówGłogów„Szarak” Grębocice
165Tatys Piotr106,1Brązowy30.09.2010UlesieLegnica„Miedziak” Legnica
166Miller Robert106Brązowy21.05.2012MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
167Szurek Adam106Brązowy01.06.2004DomaniówJawor„Jeleń” Jawor
168Kadecki Jarosław105,9Brązowy10.08.2012Legnickie PoleLegnica„Cyranka” Legnica
169Twardowski Wiesław105,93Brązowy08.08.2016TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
170Klimesz Jan105,9Brązowy30.06.2007MiłogoszczLubin„Dzik” Wrocław
171Maciuszonek Franciszek105,85Brązowy03.08.2018StudnicaLegnica„Diana” Niedźwiedzice
172Paleń Ryszard105,80Brązowy25.07.2015Stara RzekaGłogów„Szarak” Grębocice
173Siuda Andrzej105,80Brązowy02.06.2002GodziszowaJawor„Bażant” Legnica
174Przybylski Andrzej105,80Brązowy30.09.2010ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
175Grela Bronisław105,8Brązowy02.10.1999KotowiceGłogów„Szarak” Grębocice
176Lipa Aleksander105,8Brązowy27.08.2013NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
177Przybylski Jan105,75Brązowy19.07.2018Duża WólkaGłogów„Szarak” Grębocice
178Grzych Bolesław105,70Brązowy28.07.2007PiersnaGłogów„Szarak” Grębocice
179Korpaczewski Zbigniew105,7Brązowy20.05.1993MikołajowiceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
180Korpaczewski Zbigniew105,6Brązowy1993MierczyceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
181Taszakowski Eugeniusz105,6Brązowy15.08.2010GniewomierowiceLegnica„Miedziak” Legnica
182Taszakowski Eugeniusz105,60Brązowy26.08.2012Warta BolesławieckaBolesławiec„Miedziak” Legnica
183Twardowski Wiesław105,5Brązowy17.08.2013DłużecZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
184Bryliński Ryszard105,53Brązowy07.08.2017GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
185Gabryszak Tadeusz105,5Brązowy26.06.1996ChociemyślGłogów„Kszyk” Głogów
186Telka Marian105,4Brązowy05.09.2014GranowiceLegnica„Jedność” Wądroże Wielkie
187Siuda Andrzej105,40Brązowy20.09.2005KoskowiceLegnica„Cyranka” Legnica
188Bryłkowski Stanisław105,40Brązowy22.06.2016OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
189Bobela Damian105,40Brązowy26.08.2018ModlikowiceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
190Lizak Mirosław105,40Brązowy17.07.2018ZamieniceZłotoryja„Sokół” Chojnów
191Bartoszewicz Krzysztof105,4Brązowy31.07.2009ChojnówZłotoryja„Sokół” Chojnów
192Popławski Józef105,4Brązowy30.09.2009MierczyceJawor„Jedność” Wądroże Wielkie
193Bryliński Ryszard105,4Brązowy18.08.2009SokołowiecZłotoryja„Tumak” Jerzmanice Zdrój
194Swendrowski Krzysztof105,4Brązowy24.08.2008PaszowiceJawor„Jeleń” Jawor
195Miller Janusz105,4Brązowy25.05.2012KrotoszyceLegnica„Słonka” Legnica
196Bryłkowski Stanisław105,4Brązowy24.05.2012OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
197Taszakowski Eugeniusz105,3Brązowy06.07.2006Tomaszów BolesławieckiBolesławiec„Miedziak” Legnica
198Brania Wojciech105,30Brązowy26.09.2015GodziszowaJawor„Bażant” Legnica
199Kolenda Piotr105,3Brązowy2001ChojnówZłotoryja„Sokół” Chojnów
200Windysz Eugeniusz105,3Brązowy15.07.2001CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
201Pawełek Tadeusz105,25Brązowy07.08.2017MotyczynLegnica„Batalion” Legnica
202Kadecki Antoni105,2Brązowy20.08.1978LubieńLegnica„Cyranka” Legnica
203Karpiej Marian105,2Brązowy27.08.1982KłaczynaJawor„Łoś” Jawor
204Baran Remigiusz105,2Brązowy14.09.2012UlesieLegnica„Miedziak” Legnica
205Klawiński Zbigniew105,18Brązowy19.06.2015GawronkiGłogów„Batalion” Leszno
206Sigiel Ryszard105,10Brązowy15.09.2003GołaczówZłotoryja„Sokół” Chojnów
207Kręcichwost Edward105,1Brązowy21.08.2011OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
208Skrzypczak Marian105,1Brązowy09.08.1995GromadkaChocianów„Jeleń” Chocianów
209Targosiński Piotr105,07Brązowy16.08.2017CzernaGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
210Krzysztan Tadeusz105,05Brązowy08.08.2016OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
211Sokalski Jan105Brązowy26.09.2012OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Zatorski Henryk184,7Złoty04.10.2018Nowe ŁąkiZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
2Przybylski Bolesław183Złoty06.12.2017ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
        
3Tatys Mariusz177,5Srebrny27.10.2015Żelazny MostLubin„Bażant” Lubin
4Domański Robert174,3Srebrny31.10.2017Górna SuchaLubin„Knieja” Lubin
        
5Mika Ryszard160,2Brązowy15.01.2015Żelazny MostLubin„Bażant” Lubin
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Kłak Mieczysław132Złoty20.09.2004PrusiceZłotoryja„Jeleń” Złotoryja
2Kramarz Jacek124,8Złoty27.02.2002ŚwierzawaZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
3Kruszakin Roland122,6Złoty05.09.1991ChocianowiecChocianów„Jeleń” Chocianów
4Tomaszewski Mirosław121,40Złoty11.05.2007OkmianyBolesławiec„Orzeł” Legnica
5Kulesza Paweł120,4Złoty21.11.2002BuczynkaLegnica„Rolnik” Wrocław
        
1Miller Jacek119,90Srebrny07.03.2015SichówekLegnica„Słonka” Legnica
2Krutnik Dariusz119,4Srebrny30.05.2016GniewomierowiceLegnica„Miedziak” Legnica
3Fluder Piotr118,90Srebrny18.05.1992WołówWołów„Jeleń” Wińsko
4Targosiński Władysław117,6Srebrny16.09.1989Brzeg GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
5Kulesza Paweł117,3Srebrny13.08.2000BuczynkaLegnica„Rolnik” Wrocław
6Pajdzik Łukasz116,90Srebrny02.06.2016WolbromekJawor„Łoś” Jawor
7Tatys Mariusz116,60Srebrny12.06.2008UlesieLegnica„Miedziak” Legnica
8Kucab Zbigniew116,30Srebrny16.12.2002WolbromekJawor„Łoś” Jawor
9Lipa Aleksander116,2Srebrny28.10.1988StrzegomStrzegom„Diana” Niedźwiedzice
10Bryliński Ryszard116,10Srebrny14.12.2002RacotKościanOHZ Racot
11Olech Józef115,80Srebrny10.11.1986BrunówLubin„Bażant” Lubin
12Kwiecień Józef115,70Srebrny10.02.2012NiemstówLubin„Dzik” Lubin
13Berger Andrzej115,6Srebrny1993Zimna WodaLegnica„Górnik” Lubin
14Karpiej Marian115,5Srebrny02.01.1980RoztokaJawor„Łoś” Jawor
15Waldemar Charkow115,4Srebrny16.11.2013MierzówGłogów„Hutnik” Głogów
16Mesjasz Jerzy115,10Srebrny04.07.2004RogówLegnica„Lis” Prochowice
17Mucha Paweł115,00Srebrny16.06.2003SkładowiceLubin„Górnik” Lubin
18Biernat Marek115,00Srebrny15.12.2007Zimna WodaLegnicaOHZ Legnica
19Rafał Biernasik114,95Srebrny18.09.2014NiedźwiedziceLegnica„Diana” Niedźwiedzice
        
1Drerkacz Andrzej114,85Brązowy29.09.2012WysokaPrzemków„Darz Bór” Przemków
2Miller Jacek114,3Brązowy15.11.2005KrotoszyceZłotoryja„Słonka” Legnica
3Marut Tadeusz114,3Brązowy07.06.1992WilkówGłogów„Wilk” Głogów
4Bauer Robert113,9Brązowy26.10.2016MuchówJawor„Dzik” Jawor
5Krutnik Dariusz113,70Brązowy20.09.2012LubiatówLegnica„Miedziak” Legnica
6Kapyszewski Franciszek113,6Brązowy18.05.2002Brzeg GłogowskiGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
7Chmielewski Mirosław113,5Brązowy03.11.2017Szklary GórneLubin„Borsuk” Lubin
8Fedorowicz Jacek113,40Brązowy18.01.2014Nowe ŁąkiLwówek Śląski„Cyranka” Złotoryja
9Śliwowski Norbert112,90Brązowy14.04.2017GrodziecZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
10Marecki Stanisław112,80Brązowy03.02.2011CzapleZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
11Sławiński Paweł112,70Brązowy10.12.2017PiotrowicePrzemków„Wilk” Głogów
12Mazurowski Kazimierz112,50Brązowy20.09.2005SkładowiceLubin„Górnik” Lubin
13Kołodziej Kazimierz112,40Brązowy05.06.2016ChocianówChocianów„im. Lasów Polskich” Karpacz
14Przybylski Andrzej112,30Brązowy04.11.1984ObiszówGłogów„Szarak” Grębocice
15Żukowski Wiktor112,30Brązowy10.11.2001GaikiGłogów„Hutnik” Głogów
16Twardowski Marcin112,00Brązowy05.07.2018GrodziecZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
17Bednarczyk Eugeniusz111,8Brązowy11.11.2002PrzemkówPrzemków„Wilk” Głogów
18Godlewski Stanisław111,70Brązowy1995WierzbowaChocianów„Górnik” Lubin
19Szapował Henryk111,40Brązowy12.11.2008KrotoszyceLegnica„Słonka” Legnica
20Rubisz Marek111,40Brązowy27.10.2016KrajówLegnica„Słonka” Legnica
21Tomaszewski Mirosław111,4Brązowy05.08.2008SłupJawor„Orzeł” Legnica
22Bukowski Ryszard111,30Brązowy22.10.2015OlszanicaZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
23Garus Zenon111,30Brązowy09.12.2007Warta BolesławieckaBolesławiec„Miedziak” Legnica
24Szlendak Tomasz111,3Brązowy04.10.2014SpalonaLegnica„Rolnik” Wrocław
25Wzorek Jan111,2Brązowy28.10.2016Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
26Górka Jerzy111,2Brązowy JerzmanowaGłogów„Hutnik” Głogów
27Sikora Henryk111,1Brązowy18.01.2004WolbromekJawor„Gwizd” Leśna
28Stysiał Edward111,05Brązowy08.02.2014Czerwony KościółLegnica„Miedziak” Legnica
29Zamkowski Daniel110,95Brązowy30.08.2017GrzymalinLegnica„Dzik” Legnica
30Poliwka Władysław110,90Brązowy02.11.2017KwietnoLegnica„Jeleń” Legnica
31Jagielski Stanisław110,80Brązowy15.10.2004KulówGłogów„Kszyk” Głogów
32Galuk Ryszard110,7Brązowy23.12.2015KłębanowiceLubin„Jeleń” Chocianów
33Targosiński Władysław110,7Brązowy23.02.2016KlędzinGłogów„Cyranka” Brzeg Głogowski
34Chmielowiec Jerzy110,65Brązowy26.11.2016SkrzypaczZłotoryja„Orzeł” Lubków
35Bordulak Józef110,60Brązowy1993KulówGłogów„Kszyk” Głogów
36Hawryluk Kazimierz110,50Brązowy20.11.2002Warta BolesławieckaBolesławiec„Miedziak” Legnica
37Garus Zenon110,50Brązowy16.10.2006GierałtowiecLegnica„Miedziak” Legnica
38Petrus Czesław110,4Brązowy1980Sucha GórnaLubin„Knieja” Lubin
39Prajzner Józef110,4Brązowy25.05.2004WarmątowiceLegnica„Słonka” Legnica
40Żukowski Wiktor110,3Brązowy14.10.2003LubskoLubsko„Hutnik” Głogów
41Chmielewski Mirosław110,1Brązowy11.11.2003Szklary GórneLubin„Borsuk” Lubin
42Biernat Marek110,10Brązowy15.10.1993RogówLegnica„Lis” Prochowice
43Żyłka Lech110,10Brązowy21.03.2019JurkówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
44Bocheń Franciszek110,00Brązowy1988GaikiGłogów„Hutnik” Głogów
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Ende Gustaw Dieter214,85Złoty03.11.2002SiedmicaJaworOHZ Jawor
2Urbańczyk Grzegorz209,80Złoty19.02.2016RynarciceLubin„Borsuk” Lubin
        
1Bącal Kazimierz202,20Srebrny01.01.2016Kwietniki Jawor„Łoś” Jawor
2Bącal Kazimierz201,85Srebrny15.01.2001Kwietniki Jawor„Łoś” Jawor
3Maciejewski Wojciech199,65Srebrny14.01.2011PomocneJawor„Dzik” Jawor
4Rojak Eugeniusz199,60Srebrny26.01.2004SokolaJawor„Łoś” Jawor
5Bryliński Ryszard195,00Srebrny15.11.2002SokolaJawor„Łoś” Jawor
        
1Szudrowicz Paweł191,40Brązowy08.02.2016Kwietniki Jawor„Łoś” Jawor
2Lityński Edward191,3Brązowy28.12.2002MuchówJawor„Dzik” Jawor
3Garbacz Mirosław190Brązowy10.10.2013MuchówJawor„Dzik” Jawor
4Tarnowski Grzegorz188,90Brązowy15.11.2001MuchówekJawor„Dzik” Jawor
5Płaczek Ryszard188,60Brązowy1993SiedmicaJaworOHZ Jawor
6Rojak Eugeniusz188,50Brązowy2002SokolaJawor„Łoś” Jawor
7Kucab Grzegorz188,15Brązowy07.01.2010PogwizdówJawor„Łoś” Jawor
8Szudrowicz Eugeniusz187,70Brązowy10.01.2010Kwietniki Jawor„Łoś” Jawor
9Fastowicz Tadeusz185,50Brązowy11.11.2007GorzanowiceJaworŁoś” Jawor
10Duszyński Jerzy185,30Brązowy1994Żelazny MostLubin„Borsuk” Lubin
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Karol Romaniuk41,28Złoty1982StrzeszkówSława Śląska„Wilk” Głogów
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Bobela Damian23,19Złoty27.10.2011JurkówZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
2Obiegała Krzysztof23,07Złoty20.09.2012KrzekotówekGłogów„Wilk” Głogów
3Kłak Mieczysław23,00Złoty15.11.2004ŁaźnikiZłotoryja„Słonka” Legnica
        
1Romaniak Dariusz22,91Srebrny10.09.2014GrzybianyLegnica„Dąbrowa” Legnica
2Jaworski Przemysław22,72Srebrny24.11.2004KleczaLwówek Śląski„Gwardia” Wroccław
3Cedro Marcin22,51Srebrny27.09.2009JastrzębnikZłotoryja„Tumak” Złotoryja
        
1Sławiński Paweł22,49Brązowy28.10.2012TurówGłogów„Wilk” Głogów
2Bauer Robert22,19Brązowy10.10.2017MuchówJawor„Dzik” Jawor
3Sławiński Janusz22,20Brązowy06.10.2011JaczówGłogów„Wilk” Głogów
4Szurek Adam22,06Brązowy13.11.2009PaszowiceJawor„Jeleń” Jawor
L.P.Nazwisko i imięPunktyMedalData pozysk.Miejsce pozyskaniaNadleśnictwoKoło łowieckie
1Piechura Robert25,29Złoty16.03.2018WolbromekJawor„Łoś” Jawor
2Chomont Jacenty25,25Złoty06.03.2012WiercieńLegnica„Dzik” Legnica
        
1Kucab Grzegorz24,95Srebrny02.02.2010WolbromekJawor„Łoś” Jawor
2Twardowski Marcin24,91Srebrny28.12.2014TwardociceZłotoryja„Cyranka” Złotoryja
3Obara Ryszard24,82Srebrny27.12.2006OboraLubin„Borsku” Lubin
4Kowalski Edward24,80Srebrny15.03.2010BiałaLegnica„Sokół” Chojnów
5Chojnacki Igor24,80Srebrny14.03.2012ŻukowiceGłogów„Hutnik” Głogów
6Tarnowski Grzegorz24,80Srebrny01.12.2001RzeszówekZłotoryja„Ostoja” Jelenia Góra
7Obara Ryszard24,70Srebrny08.02.2007Szklary GórneLubin„Borsku” Lubin
8Mielczarek Andrzej24,67Srebrny10.02.2017Czarna ZiemiaPrzemków„Sęp” Przemków
9Cedro Marcin24,63Srebrny02.03.2011ZłotoryjaZłotoryja„Tumak” Złotoryja
10Mielczarek Andrzej24,56Srebrny29.12.2016SzklarkiPrzemków„Sęp” Przemków
        
1Pawłowski Waldemar24,35Brązowy25.02.2012Jerzmanice ZdrójZłotoryja„Tumak” Złotoryja
2Chojnacki Igor24,31Brązowy11.11.2013ModłaGłogów„Wilk” Głogów
3Obara Ryszard24,23Brązowy06.12.2006JędrzychówLubin„Borsku” Lubin
4Mielczarek Andrzej24,21Brązowy23.02.2016SzklarkiPrzemków„Sęp” Przemków
5Cedro Marcin24,18Brązowy13.08.2011SokołowiecZłotoryja„Tumak” Złotoryja
6Cedro Marcin24,15Brązowy28.05.2011ZłotoryjaZłotoryja„Tumak” Złotoryja
7Malerowicz Zbigniew24,11Brązowy20.12.2016MiłkowiceLegnica„Dzik” Legnica
8Obara Ryszard24,00Brązowy29.11.2006OboraLubin„Borsku” Lubin

Statystyki

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82 441999/006622192017/1831321032
1982/83286632000/017002342018/1929531037
1983/84257642001/02654207   
1984/85225672002/03623196   
1985/86226772003/04683197   
1986/87252882004/05736252   
1987/88262812005/06826291   
1988/89286902006/07874293   
1989/903261222007/081069246   
1990/913681612008/091249289   
1991/925052292009/101294390   
1992/935022672010/111322381   
1993/944542062011/121480462   
1994/954621732012/131700579   
1995/965142042013/141785709   
1996/975882042014/151653752   
1997/985781892015/161538831   
1998/995841712016/173233920   

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82  1999/0072112017/1823468
1982/83  2000/0170152018/1926890
1983/84  2001/02729   
1984/85  2002/03709   
1985/86  2003/04898   
1986/87  2004/059311   
1987/88  2005/06929   
1988/89  2006/079217   
1989/9022 2007/0812314   
1990/9132 2008/0914322   
1991/9271 2009/1014730   
1992/9382 2010/1115932   
1993/949542011/1216932   
1994/95137182012/1315932   
1995/96138192013/1418644   
1996/9786222014/1521853   
1997/9872152015/1625763   
1998/9973112016/1722477  

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82 5691999/001037125952017/18135993689
1982/8371829402000/011081727222018/19131403700
1983/84674011512001/02105322485   
1984/85813311982002/03109122520   
1985/86716414962003/04119182874   
1986/87829715242004/05131223094   
1987/88808410552005/06146593337   
1988/89822113422006/07153663472   
1989/90956616712007/08168673338   
1990/911042425602008/09167783758   
1991/921168034212009/10186034521   
1992/931166337742010/11180463450   
1993/941085524472011/12163163529   
1994/95914423812012/13156883342   
1995/96931924672013/14163143590   
1996/97955424852014/15159633111   
1997/98889225362015/16163493255   
1998/99939123202016/17133843701   

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82  1999/0044132017/1810931
1982/83  2000/0169272018/199731
1983/84  2001/027118   
1984/85  2002/038411   
1985/86  2003/047110   
1986/87  2004/05528   
1987/88  2005/068811   
1988/89  2006/07995   
1989/90  2007/08866   
1990/91  2008/099010   
1991/928 2009/101029   
1992/9312 2010/1110013   
1993/941222011/1212318   
1994/953772012/1314120   
1995/9627112013/1414822   
1996/9743152014/1515336   
1997/9850102015/1616738   
1998/9942102016/1711737   

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82 6091999/00113311652017/1842088125
1982/835516942000/01131413912018/1920343959
1983/844547312001/0214671523   
1984/854526782002/0318862024   
1985/864096402003/0425141997   
1986/874617082004/0525742786   
1987/885277872005/0630712749   
1988/895107622006/0729192060   
1989/905607642007/0831682325   
1990/9157411612008/0933943980   
1991/9270511662009/1040663467   
1992/9377810732010/1138724068   
1993/947566772011/1241123295   
1994/957317512012/1338744195   
1995/967688252013/1441464832   
1996/978547872014/1542405543   
1997/988907502015/1641237587   
1998/999279432016/1757436660   

 

Wykaz graficzny

RokpozyskanieRokpozyskanieRokpozyskanie
1981/8223841999/0002017/184
1982/8340732000/01142018/19120
1983/8457622001/020  
1984/8524022002/034  
1985/8629252003/040  
1986/8725402004/050  
1987/8818332005/060  
1988/8922402006/072  
1989/9033482007/080  
1990/9124102008/096  
1991/9221172009/106  
1992/9322412010/1112  
1993/9421362011/120  
1994/9518972012/137  
1995/9616132013/146  
1996/975032014/152  
1997/982002015/161  
1998/991422016/171  

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82 3371999/00002017/181021210
1982/835561012000/015451152018/193729950
1983/844701172001/02240122   
1984/85765942002/03430157   
1985/86490732003/04988161   
1986/87454372004/051440160   
1987/883322652005/061334141   
1988/89360572006/07970275   
1989/90100572007/081135418   
1990/9175412008/09830347   
1991/92751132009/10638184   
1992/9380652010/11490170   
1993/94460702011/12810266   
1994/9595752012/13977419   
1995/961150602013/141130214   
1996/97150152014/15588164   
1997/9820132015/16884195   
1998/990192016/17962172   

 

Wykaz graficzny

RokpozyskanieRokpozyskanieRokpozyskanie
1981/82171999/0072017/180
1982/831702000/0102018/1943
1983/842052001/024  
1984/855472002/034  
1985/862872003/043  
1986/871962004/057  
1987/88542005/0651  
1988/8912006/07180  
1989/90242007/0830  
1990/918412008/0982  
1991/9210472009/103  
1992/9316532010/111  
1993/9415932011/120  
1994/9518332012/130  
1995/9613432013/140  
1996/971792014/150  
1997/98192015/160  
1998/9922016/170  

 

Wykaz graficzny

RokpozyskanieRokpozyskanieRokpozyskanie
1981/8220101999/0014152017/18890
1982/8322372000/0115172018/193108
1983/8428882001/021565  
1984/8520142002/032003  
1985/8619762003/041791  
1986/8717612004/051916  
1987/8818782005/061539  
1988/8926522006/071513  
1989/9017732007/081511  
1990/9116262008/091509  
1991/9215712009/101533  
1992/9315292010/111341  
1993/9416372011/121114  
1994/9516712012/131235  
1995/9617432013/141271  
1996/9712712014/151293  
1997/9810802015/16877  
1998/9913162016/17914  

 

Wykaz graficzny

RokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanieRokliczebnośćpozyskanie
1981/82 3451999/00250721032017/1825902001
1982/836233442000/01261619852018-1925562725
1983/845053532001/0226272228   
1984/855973502002/0326982470   
1985/866183772003/0427282193   
1986/876764932004/0524792425   
1987/886413532005/0624122393   
1988/896474222006/0724811839   
1989/906295152007/0821301775   
1990/917005342008/0920641788   
1991/928603832009/1021141993   
1992/938685052010/1122531767   
1993/949044562011/1224181625   
1994/959726682012/1325561930   
1995/96113313442013/1426521908   
1996/97189510862014/1525241908   
1997/98187915192015/1627062163   
1998/99228724612016/1726952004   

 

Wykaz graficzny