Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Legnica

Komisje problemowe

  1. Kol. Andrzej Rogowski – przewodniczący,
  2. Kol. Janusz Żołnowski – zastępca przewodniczącego,
  3. Kol. Marcin Duszyński – zastępca przewodniczącego,
  4. Kol. Justyna Duszyńska – sekretarz,
  5. Kol. Zenon Bernas,
  6. Kol.Leszek Boksa,
  7. Kol. Michał Drozda,
  8. Kol. Robert Dyrcz,
  9. Kol. Adrian Głuszczyszyn,
  10. Kol. Rafał Kotyś,
  11. Kol. Zbigniew Kucab,
  12. Kol. Radosław Lipa,
  13. Kol. Wojciech Malerowicz,
  14. Kol. Adam Musiał,
  15. Kol. Krzysztof Osikiewicz,
  16. Kol. Marcin Pawlak,
  17. Kol.Władysław Targosiński,
  18. Kol. Grzegorz Wysoczański.
  1. Ireneusz Jakubowski – przewodniczący
  2. Kol. Adrian Głuszczyszyn,
  3. Kol. Marek Kapelski,
  4. Kol. Mieczysław Kłak,
  5. Kol. Mateusz Korczowski,
  6. Kol. Marcin Kwiecień,
  7. Kol. Czesław Piekarski,
  8. Kol. Andrzej Siuda,
  9. Kol. Marian Stachów,
  10. Kol. Krzysztof Strynkowski.
  1. Kol. Norbert Wende – przewodniczący,
  2. Kol. Małgorzata Bizoń,
  3. Kol. Justyna Brzechwa,
  4. Kol. Jacenty Chomont,
  5. Kol. Zbigniew Liszczyński,
  6. Kol. Marcin Ozdoba,
  7. Kol. Katarzyna Parol-Tatys,
  8. Kol. Karolina Stachów,
  9. Kol. Marian Stachów,
  10. Kol. Anna Świerzowska
  11. Kol. Edyta Taclaf-Zawadzka,
  12. Kol. Bernard Wdowczyk,
  13. Kol. Jan Wzorek.
  1. Kol. Ryszard Śliwowski – przewodniczący
  2. Kol. Krzysztof Bartoszewicz,
  3. Kol. Ryszard Bukowski,
  4. Kol. Ireneusz Jakubowski,
  5. Kol. Mateusz Korczowski
  6. Kol. Marcin Kwiecień,
  7. Kol. Mieczysław Skrzeczek
  8. Kol. Tomasz Stolarczyk
  9. Kol. Janusz Żołnowski.
  1. Kol. Czesław Piekarski – przewodniczący
  2. Kol. Mariusz Drewniak
  3. Kol. Marcin Duszyński
  4. Kol. Jacek Ganczarski
  5. Kol. Jarosław Hałabura
  6. Kol. Marta Kapelska
  7. Kol. Piotr Kowalczuk
  8. Kol. Mateusz Kruszakin
  9. Kol.Robert Miller
  10. Kol. Marcin Nawrat
  11. Kol. Arkadiusz Pieńko
  12. Kol. Katarzyna Pieńko
  13. Kol. Sylwester Rokaszewicz
  14. Kol. Emilia Romaniak
  15. Kol. Krzysztof Swendrowski.
  1. Kol. Jerzy Gąska – przewodniczący
  2. Kol. Jan Bacia,
  3. Kol. Jacek Kramarz,
  4. Kol. Radosław Lipa,
  5. Kol. Marek Luzar,
  6. Kol. Waldemar Okręglicki,
  7. Kol. Aleksander Pavlou,
  8. Kol. Czesław Piekarski,
  9. Kol. Andrzej Rogowski,
  10. Kol. Krzysztof Strynkowski,
  11. Kol. Marek Szudrowicz,
  12. Kol. Ryszard Śliwowski