Przejdź do treści
Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.
Zarząd Okręgowy Legnica
Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Łowiectwo
Strzelectwo
Strzelnica
Kynologia
Hodowla
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Pogotowie postrzałkowe
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Kontakt
Menu
Strona główna
Nasza struktura
Okręgowy Zjazd Delegatów
Zarząd okręgowy
Okręgowy Sąd Łowiecki
Okręgowy Rzecznik Dyscyplinarny
Komisje problemowe
Kapelan okręgowy
Koła Łowieckie
Obwody łowieckie
Przepisy prawne
Dla myśliwych
Łowiectwo
Strzelectwo
Strzelnica
Kynologia
Hodowla
Trofeistyka
Kluby
Szkody łowieckie
Ubezpieczenia
Pogotowie postrzałkowe
Powiatowy Inspektorat Weterynarii
Pliki do pobrania
Kontakt
Komisje problemowe
Komisja Strzelecka
Kol. Andrzej Rogowski – przewodniczący,
Kol. Janusz Żołnowski – zastępca przewodniczącego,
Kol. Marcin Duszyński – zastępca przewodniczącego,
Kol. Justyna Duszyńska – sekretarz,
Kol. Leszek Bendik,
Kol. Zenon Bernas,
Kol.Leszek Boksa,
Kol. Michał Drozda,
Kol. Robert Dyrcz,
Kol. Adrian Głuszczyszyn,
Kol. Rafał Kotyś,
Kol. Zbigniew Kucab,
Kol. Radosław Lipa,
Kol. Wojciech Malerowicz,
Kol. Adam Musiał,
Kol. Krzysztof Osikiewicz,
Kol. Marcin Pawlak,
Kol.Władysław Targosiński,
Kol. Grzegorz Wysoczański.
Komisja Hodowlana
Ireneusz Jakubowski – przewodniczący
Kol. Adrian Głuszczyszyn,
Kol. Marek Kapelski,
Kol. Mieczysław Kłak,
Kol. Mateusz Korczowski,
Kol. Marcin Kwiecień,
Kol. Czesław Piekarski,
Kol. Andrzej Siuda,
Kol. Marian Stachów,
Kol. Krzysztof Strynkowski.
Komisja Kultury i Etyki Łowieckiej
Kol. Norbert Wende – przewodniczący,
Kol. Małgorzata Bizoń,
Kol. Justyna Brzechwa,
Kol. Jacenty Chomont,
Kol. Zbigniew Liszczyński,
Kol. Marcin Ozdoba,
Kol. Katarzyna Parol-Tatys,
Kol. Karolina Stachów,
Kol. Marian Stachów,
Kol. Anna Świerzowska
Kol. Edyta Taclaf-Zawadzka,
Kol. Bernard Wdowczyk,
Kol. Jan Wzorek.
Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału Samców Zwierzyny Płowej oraz Muflonów
Kol. Ryszard Śliwowski – przewodniczący
Kol. Krzysztof Bartoszewicz,
Kol. Ryszard Bukowski,
Kol. Ireneusz Jakubowski,
Kol. Mateusz Korczowski
Kol. Marcin Kwiecień,
Kol. Mieczysław Skrzeczek
Kol. Tomasz Stolarczyk
Kol. Janusz Żołnowski.
Komisja Kynologiczna
Kol. Czesław Piekarski – przewodniczący
Kol. Mariusz Drewniak
Kol. Marcin Duszyński
Kol. Jacek Ganczarski
Kol. Jarosław Hałabura
Kol. Marta Kapelska
Kol. Piotr Kowalczuk
Kol. Mateusz Kruszakin
Kol.Robert Miller
Kol. Marcin Nawrat
Kol. Arkadiusz Pieńko
Kol. Katarzyna Pieńko
Kol. Sylwester Rokaszewicz
Kol. Emilia Romaniak
Kol. Krzysztof Swendrowski.
Komisja Szkoleniowa
Kol. Jerzy Gąska – przewodniczący
Kol. Jan Bacia,
Kol. Jacek Kramarz,
Kol. Radosław Lipa,
Kol. Marek Luzar,
Kol. Waldemar Okręglicki,
Kol. Aleksander Pavlou,
Kol. Czesław Piekarski,
Kol. Andrzej Rogowski,
Kol. Krzysztof Strynkowski,
Kol. Marek Szudrowicz,
Kol. Ryszard Śliwowski