Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i Imię
1Józef Mokrzycki
2Julian Mrozik
3Jerzy Gąska
4Józef Kuchciak
5Tadeusz Marut


Delegaci

LPNazwisko i ImięKoło Łowieckie
1Augustyniak Tomasz„Wilk” Głogów
2Bącal Kazimierz„Łoś” Jawor
3Bednarczyk Eugeniusz„Wilk” Głogów
4Bednarek Zbigniew„Batalion” Legnica
5Biernat Marek„Lis” Prochowice
6Bryliński Ryszard„Sęp” Przemków
7Bukowski Ryszard„Cyranka” Złotoryja
8Czajkowski Grzegorz„Ostoja” Wrocław
9Czajkowski Kazimierz„Kszyk” Głogów
10Dobrosik Ryszard„Gwizd” Leśna
11Duszyńska Justyna„Borsuk” Lubin
12Duszyński Marcin„Borsuk” Lubin
13Garbera Mariusz„Jedność” Wądroże Wielkie
14Gąska Jerzy„Jeleń” Legnica
15Głuszczyszyn Adrian„Miedziak” Legnica
16Jaworski Przemysław„Gwardia” Wrocław
17Jeda Fabian„Jeleń” Chocianów
18Komarnicki Roman„Bażant” Lubin
19Kotyś Rafał„Bażant” Legnica
18Kozakowski Jan„Jeleń” Złotoryja
19Kramarz Jacek„Ostoja” Jelenia Góra
20Krężel Bartłomiej„Batalion” Leszno
21Krzyżanowski Tomasz„Darz Bór” Przemków
22Kucab Grzegorz„Łoś” Jawor
23Kucab Zbigniew„Łoś” Jawor
24Kuchciak Józef„Bażant” Lubin
25Kujawska Beata„Orzeł” Lubków
26Kulon Marek„Dąbrowa” Legnica
27Kuśmierz Krzysztof„Hutnik” Głogów
28Kużdeba Piotr„Knieja” Lubin
29Kwiecień Marcin„Dzik” Lubin
30Luzar Marek„Wilk” Głogów
31Łuszczewski Michał„Górnik” Lubin
32Marut Tadeusz„Wilk” Głogów
33Maślanka Tadeusz„Darz Bór” Jelenia Góra
34Melski Zenon„Rolnik” Wrocław
35Miller Jacek„Słonka” Legnica
36Miller Janusz„Słonka” Legnica
37Miller Robert„Dzik” Legnica
38Mokrzycki Józef„Dzik” Jawor
39Mościpan Rafał„Hutnik” Głogów
40Mrozik Julian„Sokół” Chojnów
41Munzger Karolniestowarzyszeni
42Paleń Ryszard„Szarak” Grębocice
43Pawełek Tadeusz„Batalion” Legnica
44Pępkowski Stanisław„Leśnik” Chocianów
45Piekarski Czesław„Cyranka” Legnica
46Podgórski Michał„Cyranka” Brzeg Głogowski
47Polański Mariusz„Dzik” Jawor
48Porczyński Ryszard„Cyranka” Złotoryja
49Porucznik Michał„Leśnik” Chocianów
50Ptaszyński Łukasz„Wilk” Głogów
51Stołowski Konrad„Górnik” Lubin
52Suda Jarosław„Kszyk” Głogów
53Szaliński Eugeniusz„Dzik” Lubin
54Szelwika Teofil„Czajka” Wrocław
55Szumiński Czesław„Odra” Głogów
56Ślipko Janusz„Ostoja” Chocianów
57Traut Ryszard„Dąbrowa” Legnica
58Twardziak Daniel„Jedność” Chocianów
59Walnik Czesław„Muflon” Jelenia Góra
60Wasinkiewicz Ryszard„Dzik” Wrocław
61Wdowczyk Bernard„Szarak” Grębocice
62Więcek Bogusław„Diana” Niedźwiedzice
63Michalczyk Zbigniew„Tumak” Jerzmanice Zdrój
64Witek Władysław„Dzik” Jawor
65Wołek Marcin„Górnik” Lubin
66Woźniak Waldemar„Jaźwiec” Radwanice
67Wysocki Jacek„Jaźwiec” Radwanice
68Wzorek Jan„Wilk” Głogów
69Zapaśnik Robert„Jeleń” Jawor
70Zatorski Henryk„Cyranka” Złotoryja
71Zenker Jan„Górnik” Lubin
72Żołnowski Janusz„Kszyk” Głogów

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i Imię
1Krzysztof Baszczyn
2Eugeniusz Bednarczyk
3Ryszard Kaczyński
4Rafał Mościpan
5Ryszard Porczyński

Kapituła Odznaczeń

LPNazwisko i Imię
1Jerzy Gąska
2Józef Kuchciak
3Julian Mrozik
4Czesław Piekarski
5Ryszard Śliwowski