Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Legnica

Obóz strzelecki dla Juniorów PZŁ – nabór

Zarząd Główny PZŁ ogłasza nabór na obóz strzelecki dla Juniorów PZŁ.

Obóz jest całkowicie darmowy i odbędzie się w dniach 10-18 grudnia 2022 roku w Łomży – ilość uczestników ograniczona. W czasie obozu dzieci będą uczestniczyły w zajęciach sportowych, a jego celem jest edukacja poprzez sport. W czasie obozu będą się odbywać codzienne spotkania z edukatorami sportowymi i dietetycznymi, które będą miały na celu propagowanie pośród młodzieży ważnej roli aktywności sportowej jako zdrowego stylu życia oraz zasad racjonalnego zdrowego odżywiania i przeciwdziałania marnowaniu żywności.

W programie obozu znajdują się m.in. takie zajęcia jak: strzelectwo, zarówno na strzelnicy, jak i za pośrednictwem trenażera laserowego; survival; pływalnia, ścianka wspinaczkowa, jazda konna, strzelanie z łuku, różne gry i zabawy zespołowe, wspólne przygotowanie posiłków z dziczyzny. Wszystkie zajęcia będą odbywać się pod nadzorem wykwalifikowanych edukatorów, instruktorów i opiekunów. Obóz odbędzie się przy współpracy z Zarządem Okręgowym PZŁ w Łomży.

Dodatkowe informacje pod numerem 886 755 960. Zgłoszenia i zapytania prosimy przesyłać na adres: oboz@pzlow.pl

Link: JUNIOR PZŁ

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱